Ugrás a tartalomhoz
József Attila Színház Interjú Nemcsák Károllyal
Hírek
2024.12.09.
Interjú Nemcsák Károllyal

Interjú Nemcsák Károllyal

„Egy a fontos: az előadás és a néző!”

  • „A sokszínűségünkhöz tartozik (…) és a legnehezebb és egyben legnemesebb feladatunk, hogy kineveljük a következő időszak színházba szeretni járó közönségét. (…)
  • Sok mindent megéltünk az elmúlt 13 év alatt… Az első ciklusban stabilizáltuk a színház életét… Én a folytonosságban hiszek, folytatni akarom a munkát és még jobbá tenni a színházunkat. (…)
  • Most jelentős felújítás vár színházunkra, ehhez az épülethez 1968-ban nyúltak hozzá utoljára. (…) Van egy elfogadott tervünk, már csak a pénz hiányzik hozzá… A felújítást úgy terveztük meg, hogy közben tudunk játszani. (…)
  • Az anyagiakat illetően is bizakodhatunk, minden hivatalos utat végigjártunk és Hankó Balázs miniszter úr a Kormány elé terjeszti a mi kérésünket és ez egy nagyon fontos lépés. (…)
  • Rengeteg olyan feladat van előttem, amiket jó lenne megvalósítani… biztos, hogy pályázni fogok a következő ciklusra.”

„Az ember sorsát nagyon meghatározza, hogy kivel találkozik az életében.”

Találkozz Nemcsák Károllyal virtuálisan, az Inforádió Aréna című műsorában készült interjúban. Kulisszatitkok, szakmai hitvallás, emberi mélységek – hallgasd meg színházunk igazgatójának jövőbemutató gondolatait:

https://infostart.hu/arena/2024/12/05/nemcsak-karoly-a-jozsef-attila-szinhaz-igazgatoja#