József Attila Színház Színházi hangtárvezetőt és hangosító

Színházi hangtárvezetőt és hangosító

A hangtárvezető munkakörébe tartozó lényeges feladatok:

  • irányítani a napi munkákat (a próbák, az előadások lebonyolítása, váratlan meghibásodások kijavítása, vagy kijavíttatása), ellenőrizni a beosztott hangosítók munkáját
  • elvégezni a színházi előadások és próbák hangosítási és video munkáit (építés, bontás, rakodás), részt venni a hangstúdió munkájában
  • elvégezni a színházban tartandó egyéb rendezvények hangosítási és video munkáit
  • a rábízott előadásokról szakszerű szcenáriumot vezetni
  • kezelni, működtetni és folyamatosan ellenőrizni a színház elektroakusztikai és video berendezéseit, az esetleges meghibásodásokat azonnal jelezni vezetőinek, elvégezni a kisebb javításokat
  • gondoskodni a hangtár feladatainak ellátásához használt gépek, szerszámok, felszerelések használhatóságáról, állaguk megóvásáról
  • felügyelni és ellenőrizni a vendégtársulatok dolgozói által végzett munka szakszerűségét

A hangosító munkakörébe tartozó lényeges feladatok:

Elvárások:

  • együttműködő-készség
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • a színház munkarendjéhez való igazodás

Az állások betöltéséhez előnyt jelent:
szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat

Jelentkezés: szakmai önéletrajz megküldésével a hr@jozsefattilaszinhaz.hu email címen.