Ugrás a tartalomhoz
József Attila Színház Öltöztető
Öltöztető

Öltöztető

Feladatok:

  • elvégzi a színházi előadások és próbák, egyéb rendezvények öltöztetői munkáit
  • előadások előtt a jelmezek előkészítése, színpadi jelmezváltozások lebonyolítása
  • jelmezek szakszerű kezelése, kisebb javítások elvégzése, tisztán tartás, állagmegóvás, varrás, mosás, vasalás
  • jelmeztár tisztán tartása, rendszerének karbantartása
  • színházi előadások lebonyolításában való közreműködés

Elvárások:

  • együttműködőkészség, csapatmunka
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • a színház munkarendjéhez való igazodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ruhaipari végzettség
  • színházban vagy más hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes csapat, barátságos légkör
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör

Jelentkezési határidő: 2022. szeptember 30.

Jelentkezés: szakmai önéletrajz megküldésével, e-mailben: hr@jozsefattilaszinhaz.hu

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 63.